Hakkımızda

Doğal Taşların en değerlilerinden sadece biridir ‘Mermer’. Oluşum sürecinden  kullanım alanlarına ulaşana kadar geçirdikleri her işlemde sanat konuşur. Herkesin sanatı farklıdır.Sanat ise tutkudur.

KUPONSTONE kurulduğu günden bu yana ürünlerini, teknolojinin ve tecrübenin vermiş olduğu özgüvenle gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarda,tüm taleplere cevap verebilecek ekip, ekipman ve müşteri memnuniyeti ile sizlere sunmaktadır.

Mermere olan tutkumuzu en kaliteli ürünlerle paylaşmış olmaktan gurur duyuyoruz.

KUPON STONE  markası 2010 yılından beri doğal taş sektöründe, satış ve pazarlama bölümünde hizmet vermekte olup, İzmir’in Bornova ilçesinde mermer, granit, quartz toptan ve perakende satışı yapan  firmayız. Geçmişten gelen yaklaşık 20 yıllık tecrübesiyle ve dinamik kadrosuyla KUPON STONE  blok mermer, plaka ve bitmiş ürün tedariğinde önde gelen firmalarından biridir.

KUPON STONE firması olarak, ürün çeşitliliği ve deneyimli kadromuz ile müşteri ihtiyaçlarını anlayıp kaliteli ürün ve servis ile müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırarak hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman satış ekibimizle değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünlerimizi zamanında, istenilen özelliklerde en uygun fiyat seçenekleri ile sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak, tedarik zincirimizde bulunan iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak en önemli hedefimizdir.
KUPONSTONE